Olsztyn

Oddział w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 39/415
10-542 Olsztyn
tel./fax: + 48 (89) 526 42 80
tel. kom. 664 950 351
e-mail: olsztyn@altix.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8.30 - 16.30
środa: 9.00 - 17.00

Dojazd - zielony wieżowiec na skrzyżowaniu ulic Dąbrowszczaków i Mickiewicza:
Dojazd od dworca PKP:
Wjechać na rondo Pl. Konstytucji 3 Maja i opuścić je pierwszym zjazdem na ul. Kościuszki. Po dojechaniu do skrzyżowania z ul. Mickiewicza skręcić w prawo. Jadąc ul. Mickiewicza po prawej stronie mijamy PFRON z charakterystyczną metalową rampą dla wózków inwalidzkich, jedziemy cały czas prosto. Na skrzyżowaniu jedziemy również prosto i po ok. 60m widać zielony wieżowiec, w którym znajduję się nasz oddział.
Dojazd od al. Warszawskiej (wyjazd z Olsztyna w kierunku Warszawy)
Poruszamy się cały czas prosto przemieszczając się kolejno al. Warszawską, ul. Śliwy, ul. Szrajbera i ul. Pieniężnego aż do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego i skręcamy w prawo. Na następnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ul. Kopernika i na kolejnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ul. Mickiewicza. Oddział znajduję się ok. 60m od skrzyżowania w zielonym wieżowcu.Kliknij, aby zobaczyć rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Olsztynie.

Punkt Konsultacyjny Fundacji "Szansa" w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 39/415
10-542 Olsztyn
tel./fax: + 48 (89) 526 42 80
tel. kom. 695 966 540
e-mail: olsztyn@szansadlaniewidomych.org

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 - 16.00

Pracownicy:
Tyflospecjalista/ kierownik regionalny: Justyna Czarnowska
tel. kom.: 664-950-351
e-mail: justyna.sobota@szansadlaniewidomych.org
Tyflospecjalista : Katarzyna Bartczak
e-mail: katarzyna.bartczak@szansadlaniewidomych.org

Dojazd - zielony wieżowiec na skrzyżowaniu ulic Dąbrowszczaków i Mickiewicza:
Dojazd od dworca PKP:
Wjechać na rondo Pl. Konstytucji 3 Maja i opuścić je pierwszym zjazdem na ul. Kościuszki. Po dojechaniu do skrzyżowania z ul. Mickiewicza skręcić w prawo. Jadąc ul. Mickiewicza po prawej stronie mijamy PFRON z charakterystyczną metalową rampą dla wózków inwalidzkich, jedziemy cały czas prosto. Na skrzyżowaniu jedziemy również prosto i po ok. 60m widać zielony wieżowiec, w którym znajduję się nasz punkt.
Dojazd od al. Warszawskiej (wyjazd z Olsztyna w kierunku Warszawy)
Poruszamy się cały czas prosto przemieszczając się kolejno al. Warszawską, ul. Śliwy, ul. Szrajbera i ul. Pieniężnego aż do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego i skręcamy w prawo. Na następnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ul. Kopernika i na kolejnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ul. Mickiewicza. Punkt konsultacyjny znajduję się w zielonym wieżowcu ok. 60 m od skrzyżowania.Kliknij, aby zobaczyć rozkład komunikacji miejskiej w Olsztynie