Tyflografika, Drukarnia brajlowska, CNC

Tyflografika, mapy dla niewidomych

Jedną z naszych pasji jest grafika dotykowa dla osób niewidomych. Produkujemy wypukłe, dotykowe mapy, plany i schematy przestrzeni oraz wielopoziomowe tyflografiki budynków!

Drukarnia brajlowska

Nasza drukarnia brajlowska powstała wraz z narodzeniem się firmy, funkcjonuje zatem od ponad 20 lat. Oferujemy druk książek i innych publikacji w brajlu!

Druk 3D / CNC

Wykonujemy druki w technologii 3D. Drobne, dotykowe elementy mogą zostać przez nas zaprojektowane i wydrukowane na drukarkach 3D. Świadczymy również usługi cięcia i grawerowania za pomocą plotera frezującego CNC.

Oznaczenia dla niewidomych i słabowidzących

Z powodzeniem zwiększamy dostępność przestrzeni publicznych przez montaż ścieżek naprowadzających, pól uwagi czy oznaczeń ostrzegawczych.

Udźwiękowienie otoczenia

Oferujemy systemy udźwiękawiające otoczenie, które służą jako nawigacja i informacja dla osób niewidomych. Mogą również zastąpić punkty i tablice informacyjne.

Audiodeskrypcja, audioprzewodniki, książka mówiona

Audiodeskrypcja jest jedyną możliwością pozwalającą niewidomym na odbiór wszelkich treści wizualnych. Zajmujemy się tworzeniem opisów oraz instalujemy i dobieramy sprzęt potrzebny do audiodeksrypcji.

Your Way

Pierwsza taka aplikacja dla niewidomych. Dzięki Your Way, osoba niewidoma może zdalnie odtworzyć komunikaty udźwiękowionych terminali tyflograficznych.

Info-kioski, terminale multimedialne

Kioski multimedialne są to elektroniczne urządzenia, często instalowane w przestrzeniach publicznych. Służą do łatwego przekazywania informacji na temat danej lokalizacji przechodniom.

Nakładki na schody

Stylowe nakładki, które oferujemy stanowią pierwszy krok do bezpieczeństwa w obiektach użyteczności publicznej. Są przy tym eleganckie, trwałe i dopasowane do otaczającej przestrzeni.

Adaptacja książek i materiałów dydaktycznych na brajla

Adaptacja na brajla rożnego rodzaju publikacji: podręczników, literatury pięknej, materiałów dydaktycznych - map, atlasów, broszur, katalogów.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kompendium: Przestrzeń i jej obrazy Dźwięk, tyflografika i magnigrafika. Kompendium

 

 UE (2)

 

 

Ceny za tyflografikę i drukarnię każdorazowo ustalane są indywidualnie.

Szczegółową ofertę wraz z przykładowymi cenami znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Tyflografika, mapy dla niewidomych, Publikacje brajlowskie, tyflografika.