Kielce

Oddział Altix Kielce
ul. Targowa 18
25-520 Kielce
tel. +48 (41) 343 80 00
tel. kom.: +48 664 950 347
e-mail: kielce@altix.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8.30 - 16.30
środa: 9.00 - 17.00

Pracownicy:
Kierownik oddziału: Damian Stefański
GG: 34116973
e-mail: damian.stefanski@altix.pl
Tłumacz: Tomasz Kuklewski
GG: 1856457
e-mail: tomasz.kuklewski@altix.pl
Kierownik serwisu: Krzysztof Kluza
e-mail: krzysztof.kluza@altix.pl
Handlowiec/Rehabilitant: Magdalena Bąk
e-mail: magdalena.bak@altix.pl

Punkt Konsultacyjny Fundacji "Szansa" w Kielcach
ul. Targowa 18 (piętro 14, pok. 1422)
25-520 Kielce
tel. + 48 (41)343 34 26
tel. kom. 662 138 600

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 - 15.30

Pracownicy:
Tyflospecjalista/ kierownik regionalny : Ewa Bąk
e-mail: ewa.bak@szansadlaniewidomych.org
Tyflospecjalista: Gabriela Rubak
e-mail: gabriela.rubak@szansadlaniewidomych.org
kierownik działu zagranicznego: Milena Rot
e-mail: milena.rot@szansadlaniewidomych.org

 

Dojazd:
Kielecki punkt znajduję się w pobliżu Świętokrzyskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).
Dojazd od dworca PKP/PKS:
a. samochodem - jadąc od dworca ul. Czarnowską dojeżdżamy do ronda. Trzeba skręcić w drugą ulicę w prawo. Wjeżdżamy w Al. IX Wieków Kielc i mijamy światła. Zaraz za nimi trzeba zawrócić i skręcić w prawo. Po przejechaniu ok. 200 m znów skręcamy w prawo i znajdujemy się pod wieżowcem (jedynym w okolicy). Nasz salon mieści się w parterowym budynku przy nim.
b. autobusem z ul. Czarnowskiej (pod dawną Romanticą) linie nr: 10, 12, 13, 14, 16, 21, 39, 41, 43, 46, 47, 51.
Należy wysiąść na następnym przystanku i przejść na drugą stronę ulicy. Przejście jest kilka metrów przed przystankiem. Następnie ul. Nowy Świat przechodzimy ok. 200 metrów i skręcamy w prawo w ul. Przechodnią. Znajdujemy się pod wieżowcem (jedynym w okolicy). Nasz salon mieści się na parterze.
c. Dojazd samochodem od strony Warszawy.
Jadąc ulicą Warszawską należy skręcić w prawo w ul. Przecznica. Na wprost zobaczą Państwo wieżowiec (jedyny w okolicy). Nasz salon mieści się w parterowym budynku przy nim.
d. Dojazd samochodem od strony Krakowa.
Jadąc ul. Krakowską skręcamy w lewo w ul. Armii Krajowej. Następnie jedziemy na wprost ul. Żelazną. Skręcamy w prawo w ul. Czarnowską i dojeżdżamy do ronda. Trzeba skręcić w drugą ulicę w prawo. Wjeżdżamy w Al. IX Wieków Kielc i mijamy światła. Zaraz za nimi trzeba zawrócić i skręcić w prawo. Po przejechaniu ok. 200 m znów skręcamy w prawo i znajdujemy się pod wieżowcem (jedynym w okolicy). Nasz salon mieści się w parterowym budynku przy nim.
e. Dojazd samochodem od strony Tarnowa.
Jedziemy ul. Tarnowską, następnie na wprost ul. Źródłową. Skręcamy w lewo w Al. IX Wieków Kielc. Następnie przejeżdżamy przez 2 skrzyżowania ze światłami. Na trzecim skręcamy w prawo w ul. Nowy Świat. Po przejechaniu ok. 200 m znów skręcamy w prawo i znajdujemy się pod wieżowcem (jedynym w okolicy). Nasz salon mieści się w parterowym budynku przy nim.
f. Dojazd samochodem od strony Częstochowy.
Jedziemy ul. Piekoszowską, skręcamy w prawo w ulicę Grunwaldzką. Przejeżdżamy jedno skrzyżowanie ze światłami a na drugim skręcamy w lewo w ul. Żelazną. Skręcamy w prawo w ul. Czarnowską i dojeżdżamy do ronda. Trzeba skręcić w drugą ulicę w prawo. Wjeżdżamy w Al. IX Wieków Kielc i mijamy światła. Zaraz za nimi trzeba zawrócić i skręcić w prawo. Po przejechaniu ok. 200 m znów skręcamy w prawo i znajdujemy się pod wieżowcem (jedynym w okolicy). Nasz salon mieści się w parterowym budynku przy nim.
g. Dojazd samochodem od strony Łodzi.
Jedziemy ul. Łódzką. Następnie na wprost wjeżdżamy w ul. Jesionową. Na drugich światłach skręcamy w prawo w ul. Warszawską. Ok. 150 m przed światłami należy skręcić w prawo w ul. Przecznica. Na wprost zobaczą Państwo wieżowiec (jedyny w okolicy). Nasz salon mieści się w parterowym budynku przy nim.

Kilknij, aby zobaczyć rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Kielcach.