☎ (+48) 22 510 10 90
 
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Słuchamy naszych Klientów

Chcemy się rozwijać, więc słuchamy naszych klientów. Masz uwagi co do cen lub jakości oferowanych przez nas produktów lub usług? Masz propozycje zmian, które usprawniłyby naszą współpracę z klientami? Chciałbyś, żebyśmy sprowadzili dla Ciebie nowy produkt? Napisz maila o tytule „ALTIX SŁUCHA KLIENTÓW” na adres: altix@altix.pl.

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW - czytaj więcej
Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy
Program ALTIX PARTNER

Miło nam poinformować, że dla firm, które chcą współpracować z nami, przygotowaliśmy program ALTIX PARTNER. Stając się naszym Partnerem Handlowym, gwarantujemy najlepsze warunki handlowe na rynku tyfloinformatycznym!

ALTIX PARTNER - czytaj więcej
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Help. Wiedzieć więcej

W kwartalniku wydawanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych znajdą Państwo wiadomości tyflorehabilitacyjne, opinie i kontrowersje oraz wiele ciekawych artykułów związanych z środowiskiem niewidomych i słabowidzacych. Gorąco zachęcamy do lektury!

Kwartalnik HELP - czytaj więcej

Aktualności

 • 2018-03-16

  Będziemy gościć na CSUN Assistive Technology Conference!

  Już od poniedziałku nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w międzynarodowej konferencji CSUN w San Diego! To jedno z największych na świecie, cyklicznych wydarzeń poświęconych niepełnosprawności odbędzie się w tym roku już po raz trzydziesty trzeci. W wystawie sprzętu dla osób niepełnosprawnyc...

 • 2018-03-09

  Przerwa w dostępie do sklepu internetowego Altix

  UWAGA! W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi naszego sklepu internetowego, dostep do niego może być czasowo ograniczony. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

 • 2018-03-08

  Życzenia z okazji Dnia Kobiet!

  Drogie Panie! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzy męska część zespołu Altix! Na plakacie: profil twarzy kobiety z wyciągniętą dłonią, z której odlatuje motyl.

 • 2018-02-14

  SIGHT ME w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - zdjęcia

  Od wczoraj jesteśmy na Sight Me w Expo Centre Sharjah koło Dubaju, gdzie  prezentujemy polskie rozwiązania technologiczne dla niewidomych i słabowidzących. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!   Wyjazd na SIGHT ME w Dubaju został zorganizowany w ramach projektu „Polscy niewidomi dla niewidomych na...

 • 2018-02-13

  Będziemy na Forum Edukacji Osób z Niepełnosprawnością Narządu Wzroku

  Forum Edukacji Osób z Niepełnosprawnością Narządu Wzroku organizowane w ramach obchodów 70-lecia SOSW dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Odbędzie się 23 lutego 2018 roku w Ośrodku przy ul. Tynieckiej 6 w Krakowie.Program Forum:8:00 rejestracja uczestników9:00 powitanie gości9:10 przedst...

Nadchodzące prezentacje

Brak nadchodzących prezentacji