☎ (+48) 22 510 10 90
 
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Słuchamy naszych Klientów

Chcemy się rozwijać, więc słuchamy naszych klientów. Masz uwagi co do cen lub jakości oferowanych przez nas produktów lub usług? Masz propozycje zmian, które usprawniłyby naszą współpracę z klientami? Chciałbyś, żebyśmy sprowadzili dla Ciebie nowy produkt? Napisz maila o tytule „ALTIX SŁUCHA KLIENTÓW” na adres: altix@altix.pl.

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW - czytaj więcej
Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy
Program ALTIX PARTNER

Miło nam poinformować, że dla firm, które chcą współpracować z nami, przygotowaliśmy program ALTIX PARTNER. Stając się naszym Partnerem Handlowym, gwarantujemy najlepsze warunki handlowe na rynku tyfloinformatycznym!

ALTIX PARTNER - czytaj więcej
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Help. Wiedzieć więcej

W kwartalniku wydawanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych znajdą Państwo wiadomości tyflorehabilitacyjne, opinie i kontrowersje oraz wiele ciekawych artykułów związanych z środowiskiem niewidomych i słabowidzacych. Gorąco zachęcamy do lektury!

Kwartalnik HELP - czytaj więcej

Aktualności

 • 2018-06-19

  Kibicujemy naszym!

  Informujemy, że w związku z odbywającym się dziś meczem Polska-Senegal w ramach Mistrzostw Świata, wszystkie oddziały i centrala Altix będą czynne do godziny 15.30. Zapraszamy do kontaktu do godziny 15.30 lub w dniu jutrzejszym. Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy!

 • 2018-06-19

  Mówiące zegarki Altix już dostępne!

  Co cechuje nasze zegarki? trwałość - są wykonane z wysokiej jakości stali, precyzyjne określanie czasu dzięki Japońskiem mechanizmowi Quartz, pyraźne komunikaty dźwiękowe i czytelny cyferblat, łatwa konfiguracja, ładny, nowoczesny wygląd.   Zegarki typu unisex, dostępne są w trzech wersjach. Ka...

 • 2018-05-07

  PenFriend 2 - podcast

  Nagraliśmy kolejny podcast! Zapraszamy do pobierania lub odsłuchiwania w przeglądarce materiału o Penfriend 2. Podcast można także odnaleźć na stronie produktu w naszym sklepie internetowym!   Penfriend 2 Kliknij tu, aby pobrać spakowany plik.Kliknij tu, aby odsłuchać podcast bez...

 • 2018-04-27

  Centrala i oddziały Altix nieczynne w długi weekend majowy

  Uprzejmie informujemy, że w dni: 30.04, 02 i 04.05.2018. centrala oraz oddziały handlowe Altix będą nieczynne. Zapraszamy od 7 maja!

 • 2018-04-25

  Sight City 2018!

  Jak co roku uczestniczymy w Sight City - największej w Europie wystawie technologii dla osób z dysfunkcją wzroku. Prezentujemy: Multimedialny Terminal Informacyjny - terminal z interaktywnym ekranem, grafiką dotykową, brajlem i kontrastowymi informacjami, Najnowsze rozwiązania tyflograficzne...

Prezentacje