☎ (+48) 22 510 10 90
 
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Słuchamy naszych Klientów

Chcemy się rozwijać, więc słuchamy naszych klientów. Masz uwagi co do cen lub jakości oferowanych przez nas produktów lub usług? Masz propozycje zmian, które usprawniłyby naszą współpracę z klientami? Chciałbyś, żebyśmy sprowadzili dla Ciebie nowy produkt? Napisz maila o tytule „ALTIX SŁUCHA KLIENTÓW” na adres: altix@altix.pl.

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW - czytaj więcej
Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy
Program ALTIX PARTNER

Miło nam poinformować, że dla firm, które chcą współpracować z nami, przygotowaliśmy program ALTIX PARTNER. Stając się naszym Partnerem Handlowym, gwarantujemy najlepsze warunki handlowe na rynku tyfloinformatycznym!

ALTIX PARTNER - czytaj więcej
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Help. Wiedzieć więcej

W kwartalniku wydawanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych znajdą Państwo wiadomości tyflorehabilitacyjne, opinie i kontrowersje oraz wiele ciekawych artykułów związanych z środowiskiem niewidomych i słabowidzacych. Gorąco zachęcamy do lektury!

Kwartalnik HELP - czytaj więcej

Aktualności

 • 2018-07-12

  Plextalk Linio Pocket z dostępem do audiobooków i e-booków!

  Przypominamy, że odtwarzacz Plextalk Linio Pocket ma możliwość zdalnego łączenia się z Działem Zbiorów dla Niewidomych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego oraz pobierania lub odtwarzania strumieniowego publikacji w systemie DAISY. Więcej informacji o Plextalk Linio Pocket znajdu...

 • 2018-07-06

  Funkcje i korzyści czytnika JAWS, które nie istnieją w NVDA

  Współpraca JAWS i ZoomText Bezkonfliktowa integracja JAWS i ZoomText JAWS obsługuje wszystkie funkcje mowy z wyjątkiem funkcji Czytnika ZoomText i funkcji mowy bezpośrednio wbudowanych w ZoomText, takich jak skrypty ZoomText. Wszystkie funkcje powiększające ZoomText będą nadal działały jak z...

 • 2018-07-05

  Plan tyflograficzny w Szkole Podstawowej nr 19 w Olsztynie

  Szkoła Podstawowa nr 19 im Mikołaja Kopernika w Olsztynie wychodzi naprzeciw osobom z niepełnosprawnością wzroku. Na jej zamówienie, wykonaliśmy plan tyflograficzny budynku.

 • 2018-07-04

  Jamie Teh opuścił zespół NVDA

  Informujemy, że Jamie Teh, założyciel i twórca projektu NVDA, odszedł do zespołu Mozilla. Obecnie współpracuje ściśle z inżynierami z Grupy VFO nad kompatybilnością programu JAWS.

 • 2018-07-03

  Ekspresowa wysyłka zegarków mówiących Altix!

  Zamów dziś, odbierz do 48 godzin!* Czy wiesz, że mówiące zegarki Altix dostępne są już we wszystkich oddziałach w  Polsce? Wysyłamy od razu po dokonaniu zakupu, więc zegarek otrzymasz przesyłką kurierską do 48 godzin. Zamów zegarek już dziś dla siebie lub bliskiej osoby i cieszcie się łatwymi w...