☎ (+48) 22 510 10 90
 
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Słuchamy naszych Klientów

Chcemy się rozwijać, więc słuchamy naszych klientów. Masz uwagi co do cen lub jakości oferowanych przez nas produktów lub usług? Masz propozycje zmian, które usprawniłyby naszą współpracę z klientami? Chciałbyś, żebyśmy sprowadzili dla Ciebie nowy produkt? Napisz maila o tytule „ALTIX SŁUCHA KLIENTÓW” na adres: altix@altix.pl.

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW - czytaj więcej
Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy
Program ALTIX PARTNER

Miło nam poinformować, że dla firm, które chcą współpracować z nami, przygotowaliśmy program ALTIX PARTNER. Stając się naszym Partnerem Handlowym, gwarantujemy najlepsze warunki handlowe na rynku tyfloinformatycznym!

ALTIX PARTNER - czytaj więcej
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Help. Wiedzieć więcej

W kwartalniku wydawanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych znajdą Państwo wiadomości tyflorehabilitacyjne, opinie i kontrowersje oraz wiele ciekawych artykułów związanych z środowiskiem niewidomych i słabowidzacych. Gorąco zachęcamy do lektury!

Kwartalnik HELP - czytaj więcej

Aktualności

 • 2020-01-24

  Krakowscy licealiści dla niewidomych dzieci

  Krakowscy licealiści dla niewidomych dzieci Fundacja Szansa dla Niewidomych ma przyjemność dołączyć do partnerów inicjatywy 100naSTART.100naSTART to grupa krakowskich licealistów, którzy postanowili wesprzeć osoby niewidome i niedowidzące. Zamierzają zebrać środki i, jako pierwsi na świecie, roz...

 • 2019-12-24

  Życzenia świąteczne i noworoczne

  Zdrowych, radosnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku 2020, życzą Twórcy firmy Altix wraz ze współpracownikami. 

 • 2019-10-21

  Altix na REHA FOR THE BLIND 2019!

  W terminie 21-23 października 2019 r., będziemy obecni na międzynarodowum wydarzeniu orgaznizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych pt. "Wielkie spotkanie niewidomych, słabowidzących i ich bliskich. Świat dotyku, dżwięku i magnigrafiki". Tegorocznym hasłem spotkania są "Edukacja i okulistyk...

 • 2019-09-06

  Oddział w Krakowie nieczynny w dniach 9-13.09.19

  Pragniemy poinformować, że w dniach 9-13.09.19 nasz krakowski oddział będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

 • 2019-08-23

  Nowa dotykowa gra strategiczna - kółko i krzyżyk

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem, dotykową grą strategiczną kółko i krzyżyk.