Dostępność Plus

DOSTĘPNOŚĆ

19 lipca 2019 roku została uchwalona Ustawa o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Celem ustawy jest poprawa warunków życia i funkcjonowania osób starszych, osób z niepełnosprawnością lub mających obniżony poziom sprawności z powodu wieku czy choroby. Zapewnienie dostępności jest możliwe dzięki uniwersalnemu projektowaniu nowych rozwiązań lub racjonalnych usprawnień w usuwaniu istniejących barier. Minimalne wymagania obejmują zapewnienie w instytucjach publicznych dostępności architektonicznej, dostępności cyfrowej oraz dostępności informacyjno – komunikacyjnej.

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązań, które umożliwią zwiększenie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, jesteśmy do dyspozycji!

Firma Altix od ponad 30 lat zajmuje się działaniem na rzecz osób z niepełnosprawnościami. To my jako pierwsi, we współpracy ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością, zaczęliśmy kreować dostępność, dążąc do tego, aby różnego rodzaju instytucje, uczelnie, szkoły, muzea, miejsca turystyczne były dostosowane do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Dostosowujemy obiekty użyteczności publicznej, wykonujemy audyty i przeprowadzamy szkolenia. W naszym zespole są eksperci z różnych dziedzin, jak również osoby z niepełnosprawnością, które doradzają jak im pomagać.

Przedstawiamy przykładowe rozwiązania, które umożliwią zwiększenie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki asortyment rozwiązań dopasowany do potrzeb Państwa obiektu.

 

Zachęcamy do pobrania przykładowej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami!

Dane kontaktowe:
tel. 22 510 10 90
biuro@altix.pl