Pierwszy w Polsce poradnik jak złożyć wnioski o dofinansowanie w Aktywnym Samorządzie przez Internet

Szanowni Państwo,

Firma Altix wychodząc Państwu naprzeciw przygotowała krótki i prosty przewodnik, z którego dowiecie się Państwo jak założyć konto w systemie ePUAP, jak założyć Profil Zaufany oraz jak złożyć wniosek na dofinansowanie w Systemie Obsługi Wsparcia.

Wszystkie osoby z niepełnosprawnościami gorąco zachęcamy do założenia Profilu Zaufanego na platformie ePUAP i złożenie wniosku o dofinansowanie w formie elektronicznej, z użyciem systemu SOW. Dzięki temu, wzrastają również Państwa szansa na uzyskanie dofinansowania, gdyż wnioski złożone w formie elektronicznej są dodatkowo punktowane.

Przygotowaliśmy dla Państwa również przykładowe zestawy zawierające sprzęt i programy, o które można ubiegać się w ramach Programu Aktywny Samorząd.

Link do zestawów

Prosimy również pamiętać, iż Pracownicy firmy Altix cały czas są dostępni do Państwa dyspozycji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z oddziałem Altix w Państwa województwie. Pomożemy w doborze sprzętu, założenia kont ePUAP, Profilu Zaufanego oraz konta na Systemie Obsługi Wsparcia, wypełnieniu formularzy oraz uzasadnienia – w fachowy i szybki sposób

Co roku z naszej pomocy korzystają dziesiątki klientów – wybierają nas bo dysponujemy profesjonalną wiedzą, posiadamy duże doświadczenie i znamy ich potrzeby.

Dofinansowania - Aktywny Samorząd 2020