Wielka Gala "Jestesmy Razem"

Altix zaprasza serdecznie na Wielką Galę "Jestesmy Razem" i coroczną Międzynarodową Konferencję REHA FOR THE BLIND IN POLAND organizowanych przez Fundację Szansa dla Niewidomych. Altix jest głównym sponsorem tych wydarzeń!

Pierwszego dnia Konferencji REHA (16.10.2017 r.) odbędzie się Wielka Uroczysta Gala której myślą przewodnią jest: „My nie widzimy nic, a Wy czy widzicie nas?”. Galę poprzedziły podobne przedsięwzięcia zorganizowane w ośmiu województwach naszego kraju.

Mos 

Uroczystość odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu „Torwar” w Warszawie. Hasło kampanii to „Jesteśmy razem”! Celem jest integracja społeczności niewidomych z innymi środowiskami, zarówno ludzi pełno jak i niepełnosprawnych. Wraz z Fundacją mamy nadzieję zachęcić Państwa do wspólnej zabawy i pokazać, że możemy wszyscy RAZEM czuć się dobrze w swoim towarzystwie, bez barier czy dyskomfortu.

Wyjątkowości Gali dodadzą występy znanych polskich artystów, muzyków i aktorów. Wystąpią m.in.: Mietek Szcześniak Sorry Boys Kasia Moś Kasia Cerekwicka Hania Stach Marek Piekarczyk Mate.o Błażej Krajewski. Zaprezentują się także utalentowani niewidomi.

Razem z Fundacją Szansa dla niewidomych, zachęcamy: Gala "Jesteśmy Razem" to koncert pełen emocji i empatii. Lubisz muzykę i chcesz pomagać innym? Zamknij oczy, wejdź w Świat dotyku i dźwięku, poznaj coś zupełnie nowego. Posłuchaj koncertu RAZEM z ludźmi, którzy nie widzą jak inni, potem wróć do rzeczywistości i zobacz jak scena mieni się setkami barw i świateł!

Środki pozyskane ze sprzedaży biletów przygotowanych w formie cegiełek będą przekazane na pomoc dla naszego środowiska. Bilety można zakupić TUTAJ.

Tylko teraz, do 11 października, kup 1 bilet, a drugi dostaniesz gratis! Zabierz bliską osobę na wspaniały koncert.

TU 20161201 REHA 268

Drugi element wydarzenia (17 i 18 października, we wtorek i środę), określamy mianem Wielkiego Spotkania. Odbędzie się jak co roku w Pałacu Kultury i Nauki. Przyjęte w tym roku hasło przewodnie to: „Polski model usprawniania i usamodzielniania ludzi z niepełnosprawnością wzroku oraz wyrównywanie ich życiowych szans”. Konwencja tego dwudniowego wydarzenia będzie identyczna, do znanej wszystkim Konferencji REHA z lat poprzednich. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z różnorodnymi rozwiązaniami dedykowanymi osobom z dysfunkcjami wzroku. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji merytorycznej, szkoleniach prowadzonych przez specjalistów, emocjonujących panelach dyskusyjnych. Poza tym, w trakcie konferencji, goście będą mieli możliwość skorzystania z wielu ciekawych atrakcji takich jak: bezwzrokowe strzelectwo laserowe, ping-pong dla niewidomych, czy układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami.

 

Szczegółowe pragoramy obu wydarzeń można przeczytać na stronie Fundacji Szansa dla Niewidomych:

Program Gali

Program Wielkiego Spotkania

Film z poprzedniej edycji Konferencji REHA: