Tablica informacyjna i tabliczki na drzwi w Urzędzie Miejskim w Nowym Stawie

W siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie tyflospecjaliści Altixu wykonali tablicę informacyjną w czarnym druku, 30 tabliczek informacyjnych w czarnym druku i brajlu na drzwi, kątowniki na stopnie schodów i ostrzegawcze taśmy na podesty i stopnie schodów.

Tablica informacyjna z tworzywa PMMA jest umieszczona na ścianie i zawiera dane dotyczące wydziałów urzędu i numerów pokoi, w których się one mieszczą. Białe liternictwo tablicy znajduje się na czarnym tle, napisy są wyłącznie w czarnym druku.

Tabliczki informacyjne znajdują się na drzwiach. Są biało-czarne, druk jest czarny. Tabliczki zawierają także napisy w brajlu. Kątowniki na pierwszy i ostatni stopień każdego z ciągów kamiennych schodów są czarne, z metalową listwą w kolorze srebrnym. Czarne są także taśmy ostrzegawcze na podesty drewnianych schodów i na pierwsze i ostatnie ich stopnie.

Tablica informacyjna w czarnym druku, tabliczki informacyjne na drzwi w czarnym druku i brajlu, kątowniki na schody i taśmy ostrzegawcze na podesty w Urzędzie Miejskim w Nowym Stawie.