Świętuj Dzień Dziecka razem z Altix

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka pragniemy życzyć wszystkim dzieciom małym i dużym mnóstwa radości, uśmiechu oraz spełnienia wszelkich marzeń.

Jeżeli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniego prezentu dla swoich pociech, to zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z naszych propozycji, np.:

Kółko i krzyżyk - doskonale wszystkim znana gra strategiczna, dostosowana przez nas do potrzeb niewidomych graczy.

Warcaby - warcaby w wersji dla osób niewidomych wyposażone są w 64-polową, drewnianą planszę. Dla odróżnienia pól czarnych od białych znajdują się one na różnych wysokościach – białe są niżej niż czarne. Pionki są umieszczane w specjalnych zagłębieniach planszy. Do dyspozycji graczy jest 30 pionków – 15 wklęsłych, białych i 15 płaskich, czarnych.

Szachy - szachy dotykowe przeznaczone są dla osób niewidomych i niedowidzących. Zestaw zawiera wykonane z drewna piony, figury i szachownicę. Po złożeniu szachownica służy jako pojemnik na figury i piony.

Reversi - reversi to gra planszowa dla dwóch osób rozgrywana 64 pionkami na planszy 8 na 8 pól. Wymaga szybkiego i strategicznego myślenia, a także, podobnie jak w przypadku szachów, umiejętności przewidywania. Celem gry jest zdominowanie planszy swoimi pionkami.

Piłki dźwiękowe do każdego sportu.

Ofertę z grami drewnianymi znajdziecie pod poniższym linkiem: http://sklep.altix.pl/pl/drewniane-gry

Piłki dźwiękowe oraz pozostały sprzęt sportowy znajdziecie pod linkiem http://sklep.altix.pl/pl/produkty-sportowe

Na jasnoniebieskim tle z piłami dźwiękowymi widnieje napis: "Dzień Dziecka 2024". Poniżej są zdjęcia szachów, gry "Reversi", gry "Kółko i krzyżyk" oraz warcab. W prawym dolnym rogu znajduje się logo Altix 35 lat