SuperNova USB - powiększenie i mowa bez instalacji na dowolnym komputerze!

Dzięki wersji SuperNova USB ustawienia użytkownika stały się teraz dostępne na dowolnym komputerze z systemem Windows.

Możliwości SuperNova USB

Dzięki technologii „plug and play” SuperNova USB oferuje maksymalną elastyczność użytkowania w ramach licencji. Wystarczy podłączyć SuperNova do portu USB na dowolnym komputerze, laptopie lub tablecie z systemem Windows, by indywidualne ustawienia powiększania i mowy znalazły zastosowanie w urządzeniu docelowym, umożliwiając pracę, naukę lub zabawę.

Dostęp bez ograniczeń!

Korzystanie z SuperNova w trybie gościa nie wymaga hasła do instalacji ani hasła administratora, tak więc nie ma problemu, gdy zamierzamy podłączyć oprogramowanie SuperNova do pożyczonego komputera podczas odwiedzin u rodziny lub przyjaciół.

Zobacz SuperNova USB w akcji - obejrzyj filmik!

Dlaczego SuperNova?

Dzięki SuperNova osoby o różnym stopniu utraty wzroku mogą dostosowywać ustawienia do indywidualnych potrzeb. Powiększany tekst zachowuje krystaliczną czystość aż do 64-krotnego powiększenia, a opcjonalna mowa syntetyczna oferuje kilka naturalnie brzmiących głosów. SuperNova umożliwia dostosowywanie kolorów, wskaźników myszy i parametrów tekstu do indywidualnych potrzeb użytkowników, co czyni korzystanie z materiałów multimedialnych, w tym czytanie książek, bardziej efektywnym.

Zachęcamy do nieodpłatnego przetestowania pakietu SuperNova w 30-dniowym okresie próbnym. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Dolphin.