Spotkania handlowe i szkolenia online

Zmienia się rzeczywistość wokół nas, zmieniamy się i my. Oczywiście robimy to dla Was, abyście mogli być zawsze na bieżąco z tym co dla Was robimy. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową i do sklepu online http://sklep.altix.pl/pl

Dbajcie o siebie i swoich bliskich robiąc zakupy online. Pamiętajcie, że w naszych punktach stacjonarnych dbamy o wspólne bezpieczeństwo, a niedawno wprowadziliśmy możliwość bezpiecznej płatności kartą.

Jeśli chcecie porozmawiać z naszym przedstawicielem, jednak Wasza aktualna sytuacja nie pozwala na dotarcie do oddziału osobiście, możecie zrobić to również online poprzez platformę zoom.

Skontaktujcie się z osobą z Waszego regionu, namiary znajdziecie tutaj /pl/kontakt/oddzialy/ i zgłoście potrzebę kontaktu online.

Zachęcamy Was do tego, aby tworzyć z nami zaangażowaną społeczność. Wystarczy, że polubicie nas na facebooku https://www.facebook.com/firma.Altix i zaobserwujecie na Instagramie https://www.instagram.com/altix_official/.

Nowością jest też nasz profil na Linkedin https://pl.linkedin.com/company/altix-sp-z-o-o-. Dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco. To właśnie tam zamieszczamy aktualne informacje na temat produktów i usług z których można skorzystać. To również przestrzeń w której można komentować i zadawać nam pytania.

20200207_154055