Sąd Okręgowy Warszawa Praga ze znacznikami YourWay Beacon

Poruszanie się po Sądzie Okręgowym Warszawa Praga już nie będzie przysparzać osobom niewidomym i niedowidzącym większych problemów, dzięki zainstalowanym przez tyflospecjalistów z Altixu znacznikom YourWay Beacon, które po skomunikowaniu się z mobilną aplikacją YourWay, wprost ze smartfona osoby odwiedzającej sąd, opiszą głosem topografię pierwszego i drugiego piętra sądu.

Dodatkowym wsparciem będą kompatybilne z YourWay znaczniki NFC umieszczone na aluminiowych tabliczkach informacyjnych opisujących drzwi  sal rozpraw i drzwi toalet.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1034

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay!

Dotykowy Plan Informacyjny  drugiego Piętra Z Polem Uwagi