Promocja na wybrane lupy elektroniczne Compact.

PROMOCJA !

Od dziś w naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić wybrane Lupy elektroniczne Compact firmy Optelec BV w nowej, specjalnej cenie. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

  • Lupa elektroniczna Compact Touch HD z 3796 PLN, na 3175 PLN,
  • Lupa elektroniczna Compact 5HD z 3495 PLN, na 2925 PLN,
  • Lupa elektroniczna Compact 4HD z 3265 PLN, na 2695 PLN,
  • Lupa elektroniczna Compact +HD z 2395 PLN, na 2035 PLN,
  • Lupa elektroniczna Compact mini z 1499 PLN, na 1275 PLN.

 

Compact Touch HD to lupa elektroniczna z 5-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, wyposażona w kamerę HD z auto fokusem, umożliwiająca osobom słabowidzącym czytanie zarówno niewielkich tekstów typu listy, rachunki, menu, jak też czytanie gazet, czasopism, a nawet książek. Wygodna obsługa dotykowa przy pomocy prostych gestów zwiększa przydatność tego urządzenia w domu, w szkole, w pracy i w podróży.

Compact 5 HD to lupa elektroniczna oferująca powiększony obraz w jakości HD na 5-calowym, unoszonym ekranie. Lupa zapewnia komfort czytania w kilku trybach koloru, w tym w kolorach o wysokim kontraście.

Compact 4 HD to niewielka lupa elektroniczna, która w unikatowy sposób łączy zalety urządzenia przenośnego z funkcjonalnością powiększalnika stacjonarnego.

Compact+ HD to lupa elektroniczna oferująca powiększony obraz w jakości HD na 4,3-calowym ekranie o regulowanej jasności. Lupa zapewnia komfort czytania zarówno w domu, jak i poza nim. Rozbudowane menu udostępnia wiele przydatnych funkcji.

Compact Mini to najmniejsza i najlżejsza lupa elektroniczna oferowana przez firmę Optelec, zapewniająca kilka poziomów powiększania, w tym najwyższy, 11-krotny.

Lupy Elektroniczne Compact