Powrót do szkoły z Altix!

Przyszedł wrzesień a wraz z nim nowy rok szkolny. Uczniowie wrócą do szkolnych ławek, a tym samym do nauki i obowiązków.

Początek roku szkolnego to czas intensywnych przygotowań i kompletowania wyprawki, niezbędnej do rozpoczęcia nowego etapu edukacji. Często jest to także moment, w którym decydujemy się na wymianę zeszłorocznych artykułów szkolnych. Odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne spełniają w procesie nauczania jedną z podstawowych funkcji. Umożliwiają rozwijanie zdolności poznawczych, stanowią niezbędne źródło wiedzy, dostarczają informacje, ułatwiają osiąganie kolejnych szczebli umiejętności.

W przypadku uczniów niewidomych i słabowidzących istotne jest nie tylko wsparcie nauczycieli, ale także umiejętność odpowiedniego doboru pomocy dydaktycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb ich użytkowników.

W związku z powyższym zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów handlowych, gdzie specjaliści pomogą w przygotowaniu wyprawki szkolnej szytej na miarę 😊

Dodatkowo do 12 września trwa 15% promocja na produkty z działu szkoła. Pełna lista dostępnych produktów znajduję się pod poniższym łączem: http://sklep.altix.pl/pl/edukacja

POWRÓT DO SZKOŁY Z ALTIX!