Plan kampusu Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile

Oto nasza kolejna realizacja. Na terenie kampusu Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile zamontowaliśmy dotykowy plan informacyjny.

Dotykowy plan informacyjny kampusu Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile ma postać wielobarwnej tablicy, wykonanej w całości z tworzywa PMMA, zwanego szkłem organicznym, odpornego na warunki atmosferyczne, zadrapania i uszkodzenia. Umieszczony jest przy wejściu do obiektu. Tablica ułożona jest poziomo i jest ergonomicznie pochylona w kierunku osoby ją oglądającej. Znajduje się na stojaku ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo. Stojak został tak zaprojektowany, by nad tablicą znalazł się zintegrowany z nim daszek, wykonany z pleksi, umieszczony w stalowej ramie. Wypukły plan informacyjny usytuowany jest w prawej części tablicy. W jej lewej części widoczna jest czarnodrukowa i brajlowska legenda. Tablica wyposażona została w beacon, micro nadajnik, który po skomunikowaniu się z aplikacją YourWay w smartfonie studenta, informuje o miejscu, w którym ten się znajduje, a także o systemie wsparcia studentów niepełnosprawnych w
Państwowej Uczelni Stanisława Staszica.

Plan znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/358

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
Aplikacja YourWay to nie tylko nawigacja po obiektach, to także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do osób niepełnosprawnych, wystarczy wpisać miasto, do którego chce się wybrać, a Your Way wyświetli obiekty, które są przystosowane i na jakie przystosowania możemy liczyć np. Nowy teatr w Warszawie, posiada mapy tyflograficzne i podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą dodawać użytkownicy systemu ale także ich właściciele, to od Państwa zależy, czy Państwa obiekt będzie dostępny i czy będzie w bazie YourWay! Zachęcamy Państwa do przystosowania swojego obiektu i dodania go do bazy YourWay!

Pan Kampusu