Nowości w SuperNova

Miło nam poinformować, że dzisiaj ukazała się aktualizacja programu powiększającego Supernova 18.03. Użytkownicy programu otrzymają powiadomienia o tej nowej wersji przez funkcję uaktualniania przez Internet. Nowa wersja jest bezpłatna dla osób, które używają programu Supernova w wersji 18.0x.
Użytkownicy posługujący się klawiaturą mogą teraz przechwytywać i skanować dokumenty za pomocą kamery w funkcji Podłącz i oglądaj. To uaktualnienie wspiera również monitor brajlowski Focus 5. Użytkownicy wielu monitorów mogą teraz zdecydować, czy panel sterowania pojawia się na monitorze, na którym wyświetlony jest wskaźnik myszy, czy w miejscu, gdzie go pozostawili.
Nowości:

  1. Doc Reader umożliwia otwieranie plików tekstowych.
  2. Do okna dialogowego opcji wielu monitorów dodano nową opcję otwierania panelu sterowania na monitorze, na którym wyświetlony jest wskaźnik myszy.
  3. W funkcji Podłącz i oglądaj skrót CapsLock + P przechwyci obraz kamery.
  4. W funkcji Podłącz i oglądaj wszystkie przechwycone obrazy zostają zapisane zarówno w Moich Obrazach, jak i w schowku. Dzięki temu można szybko przechwytywać nawet kilka stron, by następnie zeskanować je i przeczytać później.
  5. W funkcji Podłącz i oglądaj przycisk pauzy zablokuje lub odblokuje obraz z kamery.
  6. W funkcji Podłącz i oglądaj skrót Ctrl + Num Pad 7 (cykliczne przełączanie powiększania) spowoduje obrócenie obrazu.
  7. Wsparcie dla monitora brajlowskiego Focus 5 (zawarte w SAM 2.94).

Zachęcamy użytkowników starszych wersji programu do zainstalowania i wypróbowania aktualizacji.

Dziewczynka korzystająca z Dolphin Supernova