Nowe zegarki Bradley w sklepie Altix!

Nowe produkty w naszej ofercie – cztery kolejne modele eleganckich zegarków Bradley firmy Eone. Łączą w sobie nietuzinkowy wygląd i funkcjonalność.

Zegarki Bradley stały się kultowe dzięki unikatowemu rozwiązaniu - wskazywaniu godzin i minut przy pomocy namagnesowanych kulek, które poruszają się w osobnych łożyskach. Kulka poruszająca się w łożysku na zewnętrznej krawędzi tarczy wskazuje godziny. Minuty natomiast wskazywane są przez kulkę umieszczoną w łożysku wewnątrz tarczy. Wypukłe znaczniki godzin w zegarkach Bradley umożliwiają szybkie i dyskretne sprawdzanie godziny. Większe i grubsze kreski umieszczono na godzinach szóstej, dziewiątej i trzeciej. Na godzinie dwunastej znajduje się wyraźny, trójkątny znacznik. Wszystkie zegarki Bradley są odporne na krótkotrwały kontakt z wodą – zachlapanie deszczem lub w czasie mycia rąk.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi modelami:

 Bradley Edge Graphite  Bradley Edge Rose Gold  Bradley Lux Rose Gold  Bradley Edge Silver

Bradley Edge Graphite to eleganckie połączenie stonowanego szarego grafitu i skórzanego paska w kolorze kawy.

Bradley Edge Rose Gold posiada tarczę w kolorze różowego złota. Znaczniki godzin są pokryte matową farbą w kolorze grafitowym, która doskonale harmonizuje zarówno z kopertą, jak i eleganckim skórzanym paskiem.

Bradley Lux Rose Gold posiada tarczę wykonaną z lekkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej w kolorze różowego złota oraz skórzany, niebieski pasek.

Bradley Edge Silver to zegarek utrzymany w kolorze lekkiego srebra. Posiada skórzany, piaskowy pasek.