Niewidomi i widzący rozdają prezenty!

Altix przyłączył się do świątecznej akcji pt. "Niewidomi i widzący rozdają prezenty!" organizowanej przez Fundację Szansa dla Niewidomych, Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 8 dla Dzieci Słabowidzących w Warszawie.

Jako główny sponsor, przekazaliśmy środki finansowe, dzięki którym zakupiono produkty spożywcze, słodycze, chemię gospodarczą, kosmetyki dla wielu i zabawki dla potrzebujących osób! Do pomocy w akcji zgłosiły się zarówno inne firmy, ktore przekazały dary rzeczowe, jak i wiele instytucji oraz rodzin potrzebujących.

W minioną środę nasi przedstawiciele spotkali się z pracownikami Fundacji Szansa dla Niewidomych, podopiecznymi Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących oraz innymi wolontariuszami w Salonie Prezentacyjnym Fundacji Szansa dla Niewidomych, aby wspólnie pakować prezenty. Nastepnego dnia wszystkie zgłoszone osoby i instytcuje zgłaszały się po odbiór przygotowanych paczek.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w akcji, w którą wspólnie zaangażowało się tyle osób chcących uczynić święta szczęśliwszymi dla wielu ludzi. Zapraszamy do obejrzenia zdjeć z pakowania prezentów oraz wywiadu przeprowadzonego przez TVP 3 z przedstawicielami Fundacji - Panem Igorem Busłowiczem oraz Panią Mają Sekułą.

Wywiad w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim

Podziękowania od Fundacji Szansa dla Niewidomych

Kolaż Niewidoi Rozdają Prezenty