Konferencja "Samodzielność z telefonem w dłoni"

W miniony piątek, w Salonie Prezentacyjnym Fundacji Szansa dla Niewidomych, odbyła się konferencji „Samodzielność z telefonem w dłoni”. Konferencja była częścią projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra”, wdrażanego na zlecenie Ministerstwa Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego., w którym braliśmy udział wraz z Fundacją Szansa dla Niewidomych, tworząc i rozwijając dwie aplikacje na smartfony – Your Way i MobiAsystent.

Podczas konferencji opowiedzieliśmy o aplikacjach, zaprezentowaliśmy w jaki sposób działają i jak chcielibyśmy rozwijać je w przyszłości. Nasze wydarzenie zebrało dużą grupę słuchaczy – osób prywatnych i przedstawicieli różnych instytucji, zainteresowanych możliwością wykorzystania nowoczesnych technologii w celu ułatwienia osobom niepełnosprawnym i starszym w poruszania się po mieście i budynkach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo nagranie z całej konferencji.

Samodzielność Z Telefone W Dłoni

Logotypy (3)

 Na zdjęciach: kolaż róznych zdjęć z konferencji. Wdoczne są na nich osoby siedzące na krzesłach przed ekranem oraz prezentacja wyświetlana z rzutnika i troje prowadzących. Drugi obraz przedstawia logotypy projektu.