Czas na szkolenie z dostępności

Warto inwestować w rozwój i szkolenia, gdyż dzięki temu rozwijamy się i podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Każdy czas jest dobry, żeby to zrobić. Stały rozwój jest wpisany w nasze życie. Dlatego wychodząc Państwu naprzeciw przygotowaliśmy ofertę szkoleń z dostępności. Do udziału w nich szczególnie zapraszamy koordynatorów dostępności.

Szkolenie zatytułowane „Dostępność cyfrowa dokumentów elektronicznych i stron internetowych – zgodność z WCAG 2.1” skierowane jest do osób prowadzących strony internetowe. Szkolenie jest w formie online umożliwiającej przeprowadzenie wykładów, ćwiczeń praktycznych, prezentacji, obejmuje się studia przypadków, a także pozwala na dyskusję z uczestnikami.
Kolejne szkolenie to „Przeprowadzanie audytu stron internetowych”. Przeznaczone jest dla audytorów dostępności cyfrowej dokumentów elektronicznych i stron internetowych. To szkolenie również przeprowadzane jest w formie online.

„Tworzenie dostępnej strony internetowej” z kolei skierowane jest dla programistów stron internetowych z wykorzystaniem nowoczesnej platformy.

Jedno ze szkoleń, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie przeznaczone jest dla osób, które zajmując stanowiska koordynatorów ds. osób z niepełnosprawnością, a także dla pracowników podmiotów, które chcą wdrożyć standardy dostępności. „Koordynator ds. dostępności” to dwudniowe szkolenie stacjonarne, które odbywa się w formie wykładu, warsztatów, a także case study.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Szkolenia na naszej stronie internetowej /pl/szkolenia/dostepnosc/

Webinar 4216601 1920