Brajlowski Skarb Kibica powraca na EURO 2024!

Już 14 czerwca w Monachium odbędzie się inauguracja tegorocznych Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Z tej okazji przywracamy do sprzedaży Brajlowski Skarb Kibica, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem podczas poprzednich mistrzostw.

Brajlowski Skarb Kibica to fantastyczny gadżet dla zagorzałych fanów piłki nożnej. Znajdziesz w nim drużyny, terminy i lokalizacje rozgrywek wraz z miejscem na samodzielne uzupełnianie bieżących wyników meczy. Będziesz mógł na bieżąco notować sobie wyniki kolejnych spotkań i rozpisywać zarówno fazę grupową jak i późniejszą fazę pucharową, aż do Wielkiego Finału!

Skarb Kibica stworzony jest w druku transparentnym (powiększonym czarnodruku i brajlu), dzięki czemu mogą się nim posługiwać zarówno osoby widzące, jak i niewidome. Rubryki i tabelki można uzupełniać długopisem lub za pomocą etykiet z brajlem, do czego polecamy etykietownicę brajlowską DymoQueen, którą można zamówić również w naszym sklepie.

Kliknij w link i zamów: http://sklep.altix.pl/pl/brajlowski-skarb-kibica-euro-2024

lub odwiedź jeden z naszych punktów handlowych (produkt dostępny stacjonarnie od 27.05.2024 r.) Dane teleadresowe punktów: /pl/kontakt/oddzialy/

Wysyłkę produktu realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej (darmowa dostawa) lub kuriera (płatna dostawa).

Grafika z kibicującymi ludźmi na stadionie i tekst „BRAJLOWSKI SKARB KIBICA POWRACA NA EURO 2024!" oraz loga altix 35 lat umieszczone w prawym dolnym rogu.