Altix weźmie udział w Dniu Nowych Technologii w Edukacji

21 marca będziemy uczestniczyć w Dniu Nowych Technologii w Edukacji w Stargardzie, który już po raz drugi zorganizuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Koncepcją wydarzenia jest popularyzacja technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy z uczniami w szkole i poza szkołą. Wydarzenie jest skierowane do przedszkolaków, uczniów, nauczycieli szkół i placówek oświatowych, a także rodziców. Mogą w nim uczestniczyć również wszystkie osoby zafascynowane nowymi technologiami.

Na stoisku Altix zaprezentujemy najnowsze rozwiązania technologiczne wspierające edukację dzieci i młodzieży z dysfunkcjami wzroku: programy komputerowe, urządzenia, gry edukacyjne, wydruki brajlowskie i wiele innych.

Dzień Nowych Technologii to również okazja do wzięcia udziału w bezpłatnych i ogólnodostępnych, specjalnych pokazach, zajęciach warsztatowych, prezentacjach multimedialnych, grach i zabawach, projekcji filmów, spotkań oraz pokazowych lekcji dla dzieci i dorosłych o tematyce nowych technologii w edukacji.

Ogólnopolska inauguracja II edycji Dnia Nowych Technologii w Edukacji odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum Integracyjne
w Stargardzie (Osiedle Zachód A5).

Dzień Nowych Technologii jest objęty patronatem European Schoolnet.

Na grafice: biała żarówka na niebieskim tle, w środku kolorowy napis: "Dzień Nowych Technologii w edukacji. 21 Marca 2019 r."