Aktywny Samorząd 2020 - zrób zakupy bez wychodzenia z domu!

Cały czas trwa podpisywanie umów o dofinansowania sprzętu i szkoleń w ramach programu „Aktywny Samorząd”. Jeżeli zależy Państwu na szybkim, bezproblemowym zrealizowaniu umowy, zachęcamy do kontaktu z Punktami Handlowymi Altix w Państwa województwie. W naszych sklepach czekają specjaliści, którzy obsłużą Państwa na miejscu lub zdalnie przez telefon.

  • Zaproponujemy nowoczesny sprzęt komputerowy i telefony, wybrane z aktualnej oferty dostępnej na rynku.
  • Dobierzemy sprzęt specjalistyczny – dopasowany do Państwa potrzeb, począwszy od lup i powiększalników elektronicznych, programów powiększających i udźwiękawiających, dyktafonów i odtwarzaczy książek, po urządzenia brajlowskie. W każdym z naszych Punktów Handlowych, przed zakupem, mogą Państwo zapoznać się z interesującymi rozwiązaniami.
  • Posiadając wieloletnie doświadczenie w realizacji dofinansowań, przygotujemy wszystkie  dokumenty niezbędne do prawidłowego rozliczenia umowy.
  • Na życzenie sprzęt zostanie wstępnie skonfigurowany, zgodnie z Państwa sugestiami. Następnie zostanie wysłany na nasz koszt firmą kurierską.
  • W ofercie posiadamy również indywidualne szkolenia, podczas których nauczą się Państwo w efektywny sposób korzystać z zakupionego sprzętu i programów.

 

W obecnej sytuacji, jeżeli nie chcą Państwo wychodzić z domu, istnieje możliwość zdalnej realizacji umowy. Płatności za wkład własny dokonają Państwo przelewem, w telefoniczny lub mailowy sposób dokonamy wyboru sprzętu, a wszystkie dokumenty rozliczeniowe, wyślemy Państwu do domu.

Dane kontaktowe do Punktów Handlowych: /pl/kontakt/oddzialy/

Serdecznie zapraszamy!

1 (1)