☎ (+48) 22 510 10 90
 
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Słuchamy naszych Klientów

Chcemy się rozwijać, więc słuchamy naszych klientów. Masz uwagi co do cen lub jakości oferowanych przez nas produktów lub usług? Masz propozycje zmian, które usprawniłyby naszą współpracę z klientami? Chciałbyś, żebyśmy sprowadzili dla Ciebie nowy produkt? Napisz maila o tytule „ALTIX SŁUCHA KLIENTÓW” na adres: altix@altix.pl.

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW - czytaj więcej
Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy
Program ALTIX PARTNER

Miło nam poinformować, że dla firm, które chcą współpracować z nami, przygotowaliśmy program ALTIX PARTNER. Stając się naszym Partnerem Handlowym, gwarantujemy najlepsze warunki handlowe na rynku tyfloinformatycznym!

ALTIX PARTNER - czytaj więcej
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Zapraszamy do lektury kwartalnika
Help. Wiedzieć więcej

W kwartalniku wydawanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych znajdą Państwo wiadomości tyflorehabilitacyjne, opinie i kontrowersje oraz wiele ciekawych artykułów związanych z środowiskiem niewidomych i słabowidzacych. Gorąco zachęcamy do lektury!

Kwartalnik HELP - czytaj więcej

Aktualności

 • 2020-06-23

  Dzień Ojca !

  Dzień ojca !Wszystkim tatom, z okazji ich święta,Składamy najserdeczniejsze życzenia:szczęścia, zdrowia, uśmiechu,zadowolenia i spełnienia marzeń.Wszystkiego co najlepsze !

 • 2020-06-10

  Długi weekend czerwcowy: zamknięta centrala i punkty handlowe

  Szanowni Państwo, informujemy, że dnia jedenastego oraz dwunastego czerwca nasze punkty handlowe oraz centrala będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Zespół Altix

 • 2020-05-26

  Dzień Matki

  Dzień Matki  🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷 Wszystkim Mamom, z okazji ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia: szczęścia, zdrowia, uśmiechu, zadowolenia i spełnienia marzeń. Wszystkiego co najpiękniejsze!

 • 2020-05-25

  Inspiracje na Dzień dziecka.

  Przedstawiamy Państwu nasze nowości, które mogą być świetnym prezentem. - dotykowe memo: http://sklep.altix.pl/pl/gra-memo-dotykowa - kółko i krzyżyk: http://sklep.altix.pl/pl/kolko-i-krzyzyk-dotykowa-gra-strategiczna - jaka to literka? http://sklep.altix.pl/pl/jaka-to-literka - tabliczki do ...

 • 2020-05-13

  Dnia 10 maja 2020 roku zmarła Maria Tomaszewska.

  Przekazujemy smutną informację, ze strony Ośrodka w Owińskach. Pani Maria była wybitną postacią w naszym środowisku. Niech spoczywa w pokoju. "Puste przestrzenie naszego Ośrodka opustoszały jeszcze bardziej. Wczoraj odeszła po ciężkiej chorobie ta, dla której dzieci były zawsze najważniejsze –...