SPZOZ w Brzesku

Na realizację tyflograficzną w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Brzesku składają się: dotykowy plan informacyjny ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, linie naprowadzające i pola uwagi. Dotykowy plan informacyjny został wykonany z odpornego na zniszczenia tworzywa PMMA w formie tablicy z przewagą kolorów niebieskiego, białego i czarnego. Plan znajduje się na ergonomicznie pochylonym, jednonożnym, stalowym stojaku z podestem, pomalowanym proszkowo na kolor jasnoszary. Plan został opatrzony legendą w czarnym druku i w brajlu i wyposażony we wspomniane już znaczniki YourWay Beacon i NFC. Dopełnieniem realizacji są kontrastowe linie naprowadzające i pola uwagi w kolorze żółtym.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/945

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay!

Dotykowy plany informacyjny ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, linie naprowadzające i pola uwagi w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Brzesku