Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

Dotykowy plan parteru Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim ma postać tablicy z wypukłymi elementami, wykonanej w całości z tworzywa PMMA, zwanego szkłem organicznym, odpornego na warunki atmosferyczne, zadrapania i uszkodzenia. Kolorystyka to czerń, kolor żółty i biel. Tablicę umieszczono w holu, przy wejściu do obiektu, po prawej stronie. Usytuowana jest poziomo na masywnym stojaku o szerokiej podstawie, wykonanym ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo na czarno i została ergonomicznie pochylona w kierunku osoby ją oglądającej. Plan obiektu usytuowany jest w prawej i centralnej części tablicy. W lewej jej części znajduje się legenda planu w brajlu i w czarnym druku. Tablica wyposażona została w beacon YourWay. Realizacja obejmuje ponadto przyklejaną na drzwi tabliczkę z planem strefy toalet, wykonaną także z tworzywa PMMA.

Plan znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/371

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
Aplikacja YourWay to nie tylko nawigacja po obiektach, to także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do osób niepełnosprawnych, wystarczy wpisać miasto, do którego chce się wybrać, a Your Way wyświetli obiekty, które są przystosowane i na jakie przystosowania możemy liczyć np. Nowy teatr w Warszawie, posiada mapy tyflograficzne i podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą dodawać użytkownicy systemu ale także ich właściciele, to od Państwa zależy, czy Państwa obiekt będzie dostępny i czy będzie w bazie YourWay! Zachęcamy Państwa do przystosowania swojego obiektu i dodania go do bazy YourWay!

#Opisujemy: Dotykowe plany informacyjne parteru i strefy toalet Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim, z beaconem YourWay

Sad Okregowy