Kościół parafialny w Namysłowie

W kościele pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary w Namysłowie wykonany został dotykowy plan informacyjny ze znacznikami YourWay Beacon i NFC.

Plan ma postać dużej tablicy z tworzywa PMMA usytuowanej na ergonomicznie pochylonym stojaku ze stali malowanej proszkowo na kolor ciemnej cegły. Plan kościoła ma barwę ceglastą, liternictwo legendy w czarnym druku i w brajlu jest białe. Tablica z planem pięknie komponuje się z ceglanym murem, na którego tle stoi.  

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1069

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Kościoła W Namysłowie