MÓWIĄCY KALKULATOR – TWOJA NIEZBĘDNA POMOC W PRACY I NAUCE

MÓWIĄCY KALKULATOR – TWOJA NIEZBĘDNA POMOC W PRACY I NAUCE

Produkt, który chcemy Państwu zaprezentować to mały i zręczny przyrząd, dzięki któremu osoba z niepełnosprawnością wzroku może bez problemu dokonywać wszelkich obliczeń.

Mówiący Kalkulator firmy Altix to jedyny taki produkt na rynku. Każda kolejna operacja na nim wykonana jest zobrazowana dobrze słyszalnym dźwiękiem odpowiadającym wykonanej przez nas czynności.

Mimo rozwoju smartfonów i ich oprogramowania, kalkulator jako osobne urządzenie to duża pomoc, gdy chcemy coś obliczyć np. podczas rozmowy przez telefon, która uniemożliwia nam jednoczesne korzystanie z innych jego funkcji.

Dzięki Mówiącemu Kalkulatorowi, niewidomy może wygodnie dokonywać wszelkich potrzebnych mu obliczeń. Wystarczająco duże i dobrze wyczuwalne przyciski pozwalają na swobodną obsługę sprzętu.

W dzisiejszych czasach osoby niepełnosprawne stają się pionierami w wytwarzaniu i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii. Mówiący Kalkulator to nieodłączny element „podręcznego zestawu”. Jest niewielki i lekki, dzięki czemu jego właściciel nie jest nadmiernie obciążony.

Mówiący kalkulator może przydać się każdemu, niekoniecznie niewidomemu. To wygodne narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli Państwo wykonać wszelkie potrzebne operacje liczbowe, nawet gdy nie sprzyjają temu warunki, np. brakuje oświetlenia lub akurat rozładował się Wam telefon.

Dla słuchowców, ale i dla dzieci, które w prosty sposób mogą uczyć się dzięki niemu cyfr i liczb, to przydatne urządzenie, pomocne w rozpoznawaniu otaczającej ich rzeczywistości.

Cena: 49 zł

145956340_3648373571877103_7325140085443115447_n