„Aktywny Samorząd 2023”

Od 1 marca 2023 istnieje możliwość złożenia wniosków o dofinansowanie w ramach Aktywnego Samorządu. Tak jak w ubiegłym roku, istnieje możliwość złożenia wniosku poprzez system SOW. Bez straty czasu, wychodzenia z domu i bez kolejek. Zachęcamy więc do skorzystania z tej formy wnioskowania. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej PFRON.

Jako eksperci w realizacji wszelkiego rodzaju dofinansowań, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Na naszej stronie internetowej, w zakładce dofinansowania znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje dotyczące programu „Aktywny Samorząd 2023”.

Wypełnienie wniosku wraz z całą dokumentacją sprawia kłopot? Zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Handlowymi. Udzielimy szczegółowych informacji, pomożemy w wypełnieniu wniosku. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie pomóc Państwu złożyć wniosek przez Internet.

O jakie rozwiązania wnioskować? Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w doborze specjalistycznych urządzeń i programów, dopasowanych do dysfunkcji i potrzeb. Wszystkie produkty posiadamy w Punktach Handlowych i z przyjemnością je Państwu zaprezentujemy.

Zapraszamy!

Logo Aktywnego Samorzadu