Dofinansowania

Dofinansowania PFRON

Altix realizuje dofinansowania w ramach programów Aktywny Samorząd oraz Likwidacja barier w komunikowaniu się, finansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jest to realna pomoc w nowoczesnej rehabilitacji, zarówno społecznej, edukacyjnej, jak i zawodowej. Istnieje możliwość zakupu elektronicznych rozwiązań, począwszy od sprzętu IT, po specjalistyczne oprogramowania, lupy i powiększalniki, dyktafony i odtwarzacze książek mówionych, jak również sprzęt brajlowski – monitory, drukarki i maszyny.

Poniżej znajdą Państwo wszystkie szczegółowe informacje. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Handlowymi, gdzie specjaliści pomogą w doborze sprzętu, przygotowaniu specyfikacji oraz w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji: 

 

Dofinansowanie NFZ

Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania NFZ na zakup białej laski. Firma Altix pomaga w realizacji dofinansowania za pośrednictwem uprawnionych sklepów medycznych i rehabilitacyjnych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z jednym z Oddziałów Firmy Altix.