Słuchamy naszych Klientów

Słuchamy naszych klientów!!!

Chcemy się rozwijać, więc słuchamy naszych klientów. Masz uwagi co do cen lub jakości oferowanych przez nas produktów lub usług? Masz propozycje zmian, które usprawniłyby naszą współpracę z klientami? Chciałbyś, żebyśmy sprowadzili dla Ciebie nowy produkt?

Napisz maila o tytule „Altix słucha Klientów” na adres: altix@altix.pl. Autorów najcenniejszych uwag nagrodzimy upominkiem z naszej oferty. Czekają na Państwa Jami, czyli niesamowite urządzenia zmieniające dowolny pojemnik w głośnik lub praktyczne i ergonomiczne mówiące termometry do ciała.

Dowodem na to, że chcemy pomóc naszym klientom, najzwyczajniej w świecie - lepiej żyć, są nasze liczne działania ułatwiające nabycie sprzętów niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania:

• Pomagamy uzyskać sprzęt rehabilitacyjny za darmo. Altix i Fundacja Szansa dla Niewidomych sfinansują wkład własny w ramach programu Aktywny Samorząd na oprogramowanie komputerowe JAWS, MAGic, Supernova, Euler, Magni i inne z naszej oferty dla wszystkich osób prywatnych!
• Udzielamy rabatów. Zapewniamy 10% rabatu na wyżej wymienione programy dla wszystkich osób prywatnych nie korzystających z programu AS!
• Rozdajemy prezenty. Najnowszy iPhone 6 gratis przy zakupie monitorów brajlowskich Focus 14 i 40, Alva oraz maszyny do pisania Perkins SMART Brailler.
• Pomagamy obniżyć VAT. Sprzęt komputerowy zakupiony w naszych sklepach obłożony jest 8%, a nie 23% VAT, jak to jest w innych sklepach. Znaczy to, że kupując u nas komputer zaoszczędzą Państwo aż 15%!
• Udostępniamy najnowsze technologie. Mamy już w sprzedaży Smartfony dla niewidomych i słabowidzących – SmartVision od firmy Kapsys oraz BlindShell.
• Obniżamy ceny:

Powiększalniki:

-Topaz 20” LCD Monitor - nowa cena: 8890 zł, stara: 9204zł
-Ruby HD - nowa cena: 2395 zł, stara: 2495 zł
-Ruby XL HD - nowa cena: 2995 zł, stara: 3296 zł
-Compact 7 HD - nowa cena: 4 531 zł, stara: 7 023 zł
-Traveller HD - nowa cena: 10 695 zł, stara: 13 370 zł.

Oprogramowanie:

-Dolphin EasyConverter – nowa cena: 3760 zł, stara: 5624 zł
-Dolphin EasyConverter (dodatkowa aktualizacja) – nowa cena: 2212 zł, stara: 3381 zł.

Zapraszamy do naszych oddziałów po fachową pomoc oraz na kawę do Altix Caffé!