Placówki gminy Leśniowice przyjazne dla osób niewidomych

Realizacja wykonana w gminie Leśniowice przez pracowników Altixu obejmowała trzy lokalizacje: Urząd Gminy Leśniowice, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Dzienny Dom Senior Plus Słowikowo w Teresinie, dla których powstały w sumie cztery dotykowe plany informacyjne z tworzywa PMMA, wyposażone w znaczniki YourWay Beacon i NFC.

Wszystkie plany utrzymane są w jednolitej kolorystyce – grafitowe tło, białe liternictwo legend w czarnym druku i w brajlu, niebieskie ikony oznaczeń poszczególnych obiektów i biało-czarne obiekty samego planu.

Dla wszystkich lokalizacji wykonane zostały ponadto tabliczki informacyjne w kolorze grafitowym z tworzywa PMMA, z białymi napisami w czarnym druku i w brajlu, opatrzone dodatkowo piktogramami. Przykładowe napisy na tabliczkach to: Pies asystujący mile widziany, Możliwość użycia pętli indukcyjnej, Podjazd przy budynku.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1109

Dotykowe plany informacyjne ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, brajlowskie i czarnodrukowe tabliczki informacyjne z piktogramami w trzech lokalizacjach na terenie gminy Leśniowice.