Aktywny Samorząd 2024 - zdobądź dofinansowanie razem z Altixem

Przypominamy, że od 1 marca 2024 roku można składać wnioski w kolejnej edycji programu „Aktywny Samorząd”. Warto podkreślić, że tak samo jak w latach ubiegłych istnieje opcja składania wniosków przez wygodny system SOW (System Obsługi Wsparcia) - bez straty czasu, bez wychodzenia z domu i bez kolejek. Zachęcamy do skorzystania z tej formy wnioskowania. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jako eksperci w zakresie realizacji dofinansowań, jesteśmy do Państwa dyspozycji! Na naszej stronie internetowej www.altix.pl

w zakładce dotyczącej dofinansowań znajdą Państwo wszelkie aktualne informacje na temat programu "Aktywny Samorząd 2024".

Jeśli wypełnienie wniosku sprawia Państwu trudność, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Handlowymi. Nasi doradcy udzielą szczegółowych informacji oraz pomogą w wypełnieniu wniosku. W razie potrzeby służymy również wsparciem w składaniu wniosku przez Internet.

Na jakie rozwiązania warto się zdecydować? Nasi doświadczeni specjaliści służą pomocą w doborze odpowiednich urządzeń oraz programów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Pełne dane kontaktowe do Punktów Handlowych można znaleźć na stronie: /pl/kontakt/

Logo Aktywnego Samorządu.