Zespół Pałacowo - Parkowy w Hadlach Szklarskich

Realizacja w Zespole Pałacowo – Parkowym w Hadlach Szklarskich obejmuje 3 dotykowe plany informacyjne z tworzywa PMMA ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, tabliczki informacyjne z tego samego tworzywa z napisami w brajlu i z piktogramami, metalowe tabliczki informacyjne na poręcze schodów, oznakowanie stopni schodów, a także linie naprowadzające i pola uwagi przed schodami. Plany informacyjne mają postać wielobarwnych, dotykowych tablic, opatrzonych legendami w czarnym druku i w brajlu. Zostały umieszczone w pionie, na ścianach, na dystansach. Posiadają znaczniki YourWay Beacon i NFC. W ramach realizacji wykonano ponadto tabliczki informacyjne z napisami w brajlu i z piktogramami, a także metalowe tabliczki informacyjne na poręcze schodów. Stopnie schodów zostały oznakowane, wiodą do nich ponadto ścieżki naprowadzające. Przed schodami znajdują się pola uwagi.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/937

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay!

Dotykowe plany informacyjne ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, tabliczki informacyjne z napisami w brajlu i z piktogramami, metalowe tabliczki na poręcze schodów, oznakowanie schodów, linie naprowadzające i pola uwagi przed schodami w Zespole Pałacowo – Parkowym w Hadlach Szklarskich