Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

Realizacja obejmuje zainstalowanie 43 znaczników YourWay Beacon, 10 znaczników YourWay Plus i 100 tabliczek z kodami QR i NFC w kompleksie budynków Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Znaczniki YourWay znajdują się na ścianach na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tabliczki z kodami QR i NFC zostały umieszczone na drzwiach, nad klamkami.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/search?search=Wy%C5%BCsza+Szko%C5%82a+Kultury+Spo%C5%82ecznej+i+Medialnej+w+Toruniu&noform=

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Znaczniki Your Way Beacon I Your Way Plus , A Także Tabliczki Z Kodami QR I NFC W Wyższej Szkole Kultur