Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

W ramach realizacji wykonano dwa dotykowe plany informacyjne ze znacznikami  YourWay Beacon i NFC, tabliczki informacyjne na drzwi i metalowe nakładki informacyjne na poręcze schodów z napisami w czarnym druku i w brajlu, w budynku Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Plany mają postać ergonomicznie pochylonych tablic z tworzywa PMMA, umieszczonych na stojakach ze stali malowanej proszkowo. Kolorystyka tablic to barwy grafitowa, biała, czarna, zielona i pomarańczowa. Legendy planów opisane są w czarnym druku i w brajlu, i tak jak wspomniano, wyposażone są w znaczniki YourWay Beacon i NFC. W skład realizacji wchodzą ponadto tabliczki informacyjne opisane w czarnym druku i w brajlu, a także metalowe nakładki informacyjne na poręcze schodów, także opisane w czarnym druku i w brajlu.  

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/search?search=Wy%C5%BCsza+Szko%C5%82a+Ekonomii+i+Informatyki+w+Krakowie&noform=

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowe Plany Informacyjne Ze Znacznikami Your Way Beacon I NFC, Tabliczki Informacyjne Na Drzwi W c