Urząd Miejski w Śremie

Realizacja w budynku Urzędu Miejskiego w Śremie i na zewnątrz obiektu obejmuje tabliczki informacyjne na drzwi z napisami w brajlu i z piktogramami, linie naprowadzające i pola uwagi, a także fakturowe oznakowanie krawędzi schodów. Tabliczki informacyjne utrzymane są w czarno-białej kolorystyce. Czarne jest tło, zaś napisy i piktogramy są białe.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/478

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Tabliczki informacyjne na drzwi z napisami w czarnym druku i w brajlu z piktogramami, linie naprowadzające i pola uwagi, fakturowe oznakowanie krawędzi schodów w budynku Urzędu Miejskiego w Śremiefakturowe oznakowanie krawędzi schodów w budynku Urzędu Miejskiego w Śremie