Urząd Miasta Grajewo

W Urzędzie Miasta Grajewo wykonano dotykowy plan informacyjny ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, tabliczkę informacyjną w czarnym druku i w brajlu ze znacznikiem NFC, trzy sztuki brajlowskich tabliczek informacyjnych na poręcze schodów, kątowniki i taśma na krawędzie schodów, a także dwa znaczniki YourWay Plus i dwa znaczniki YourWay Beacon.

Dotykowy plan informacyjny ma postać tablicy z tworzywa PMMA utrzymanej w niebiesko-biało-czarnej kolorystyce. Umieszczony jest na ścianie, na dystansach. W kolorze niebieskim z białym liternictwem jest tabliczka informacyjna z danymi urzędu.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1156

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób z niepełnosprawnościami. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób z niepełnosprawnościami i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Ze Znacznikami YW Beacon I NFCTabliczka Informacyjna W Czarnym Druku I W Brajlu Ze Znacznikiem NFC