Urząd Gminy w Klembowie

Realizacja w siedzibie Urzędu Gminy w Klembowie obejmuje instalację trzech dotykowych planów informacyjnych z tworzywa PMMA ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, a także 34 tabliczki informacyjne w brajlu.

Dotykowe plany informacyjne mają postać tablic utrzymanych w stonowanej kolorystyce – szary, biały, czarny, zielony i drobne elementy w kolorze czerwonym. Plany opisują parter budynku, a także mieszczące się w nim: Zakład Gospodarki Komunalnej i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Zostały umieszczone w pionie, na ścianach, na dystansach. Są opatrzone legendami w czarnym druku i w brajlu, a także wspomnianymi już znacznikami.

Informacyjne tabliczki brajlowskie zostały zamontowane na drzwiach lub w ciągach komunikacyjnych.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1117

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Plany PMMA Ze Znacznikami Yourway Beacon I NFC 34 Tabliczki Informacyjne W Brajlu W Urzedzie Gminy