Urząd Gminy Radomyśl nad Sanem

Dotykowy plan informacyjny obiektu w postaci dużej tablicy został umieszczony na ścianie, na dystansach. Utrzymany jest w biało-czarno-czerwonej kolorystyce i opisany legendą w czarnym druku i w brajlu, a także oznakowany znacznikami YourWay Beacon i NFC.

Tabliczki informacyjne na drzwi utrzymane są w tej samej kolorystyce. Zawierają napisy w czarnym druku i w brajlu, część z nich opatrzona jest piktogramami.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1127

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

 Realizacja w Urzędzie Gminy Radomyśl nad Sanem obejmuje instalację dotykowego planu informacyjnego z tworzywa PMMA, a także dotykowych tabliczek informacyjnych z tego samego tworzywa.