Uczelnia Zawodowa w Tarnobrzegu

W budynku Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu wykonane zostały tabliczki informacyjne na drzwi, nakładki na schody i plan informacyjny toalety.  Tabliczki informacyjne PMMA na drzwi zawierają napisy w brajlu oraz informacje wizualne, np.  oznakowanie toalet. Informacyjny, dotykowy plan toalety usytuowany jest w pionie, na ścianie. Utrzymany jest w biało-czarnej kolorystyce z żółtymi i czerwonymi elementami. W skład realizacji wchodzą ponadto antypoślizgowe nakładki na schody.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/329

 BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay!  

Dotykowy plan informacyjny toalety, tabliczki informacyjne na drzwi i nakładki na schody w budynku Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu