Szkoły podstawowe w Chmielnie i Michucinie

Dla Szkoły podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego w Chmielnie i dla Szkoły podstawowej im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Michucinie wykonanych zostało pięć dotykowych planów informacyjnych i sto tabliczek w czarnym druku i w brajlu z piktogramami.

Wszystkie plany utrzymane są w jednolitej kolorystyce – granat, biel i czerń. Zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa PMMA i umieszczone na ścianach, w pionie, na dystansach. Wszystkie zawierają legendy w czarnym druku i w brajlu, a także znaczniki Your Way Beacon i NFC.

Jednolita jest także kolorystyka tabliczek informacyjnych. To granat i biel. Granatowe jest tło, białe napisy w czarnym druku, w brajlu i białe piktogramy.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:

 

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Parteru Szkoły W MiechucinieTabliczki Informacyjne W Czarnym Druku I W Brajlu Z Piktogramami