Park Przyrody Vacaresti w Rumunii

Realizacja obejmuje dotykowy plan informacyjny wykonany z odpornego i trwałego tworzywa PMMA dla Parku Przyrody Vacaresti w Rumunii, a także dwie tablice informacyjne z tego samego tworzywa. Plan jest utrzymany w stonowanej, pastelowej kolorystyce. Został opatrzone legendą w czarnym druku i w brajlu. Tablice informacyjne zawierają napisy w czarnym druku i w brajlu.  

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Parku Przyrody Vacaresti W Rumunii,Tablica Informacyjna W Czarnym Druku I W Brajlu.Tablica Informacyjna W Czarnym Druku I W Brajlu