Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

W skład realizacji wykonanej w budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu wchodzi dotykowy plan informacyjny parteru ze znacznikiem YourWay Beacon i NFC, znacznik YourWay Plus, trzy znaczniki YourWay Beacon wewnątrz budynku, pola uwagi wewnątrz i na zewnątrz, a także metalowe tabliczki informacyjne. Dotykowy plan informacyjne ma postać tablicy utrzymanej w stonowanej kolorystyce z przewagą szarości, czerni, bieli i koloru niebieskiego. Opatrzony jest legendą w czarnym druku i w brajlu, a także wyposażony w znaczniki YourWay Beacon i NFC. Usytuowany jest na pochylonym ergonomicznie, czarnym stojaku ze stali. We wnętrzu budynku OKSiR umieszczono ponadto znacznik YourWay Plus i trzy znaczniki YourWay Beacon. Realizacja obejmuje także metalowe tabliczki informacyjne w czarnym druku i w brajlu. W budynku i przed nim zamontowano liczne pola uwagi.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/447

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy plan informacyjny ze znacznikiem YourWay Beacon i NFC, pola uwagi wewnątrz i na zewnątrz budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu