NZOZ Malvita w Grodzisku Mazowieckim

W ramach realizacji w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Malvita w Grodzisku Mazowieckim wykonano dotykowy plan informacyjny ze znacznikiem YorWay Beacon i z kodem NFC,  informacyjne, aluminiowe tabliczki na drzwi, informacyjne, metalowe nakładki brajlowskie na poręcze, fakturowe oznaczenie schodów i pola uwagi. Plan ma postać tablicy wykonanej z tworzywa PMMA, w wielobarwnej kolorystyce, z przewagą różnych odcieni koloru niebieskiego. Plan jest umieszczony w pionie, na ścianie, na dystansach i wyposażony we wspomniane znaczniki. Został opatrzony legendą w brajlu i w czarnym druku. W skład realizacji wchodzą ponadto aluminiowe tabliczki informacyjne na drzwi z napisami w brajlu, a także metalowe, brajlowskie nakładki informacyjne na poręcze schodów. Realizację dopełniają fakturowe oznaczenia schodów i kontrastowe, żółte pola uwagi w newralgicznych punktach budynku.  

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/575

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay!

Dotykowy plan informacyjny z PMMA ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, informacyjne tabliczki aluminiowe w brajlu na drzwi, metalowe nakładki brajlowskie na poręcze, fakturowe oznaczenie schodów, pola uwagi w NZOZ Malvita w Grodzisku Mazowieckim