Info-kiosk w Lublinie

Realizację stanowi info-kiosk, inaczej zwany kioskiem multimedialnym,  usytuowany w przestrzeni miejskiej w Lublinie. Znajduje się na ścianie budynku i kolorystycznie jest w nią wkomponowany. Wysokiej jakości materiały i wykonanie sprawiają, że stapia się on z otoczeniem. Info-kiosk składa się z monitora usytuowanego w pionie i ze zintegrowanej z nim, ergonomicznie pochylonej klawiatury. Kiosk jest udźwiękowiony. Kioski multimedialne są elektronicznymi urządzeniami, najczęściej instalowanymi w przestrzeniach publicznych. Ich zadaniem jest przekazywanie przechodniom informacji na temat określonej lokalizacji. W centrach handlowych np., informują o tym, jakie sklepy znajdują się na wybranych poziomach lub gdzie należy się udać, by odnaleźć toaletę, parking czy inny obiekt. Na dworcach, info-kioski dostarczają informacji o rozkładach jazdy pociągów i umożliwiają zdalny zakup biletów. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i w zależności od zamówionego modelu, przystosowane są do ekspozycji na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Lubelski kiosk przystosowany jest do ekspozycji na zewnątrz.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/345

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
Aplikacja YourWay to nie tylko nawigacja po obiektach, to także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do osób niepełnosprawnych, wystarczy wpisać miasto, do którego chce się wybrać, a Your Way wyświetli obiekty, które są przystosowane i na jakie przystosowania możemy liczyć np. Nowy teatr w Warszawie, posiada mapy tyflograficzne i podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą dodawać użytkownicy systemu ale także ich właściciele, to od Państwa zależy, czy Państwa obiekt będzie dostępny i czy będzie w bazie YourWay! Zachęcamy Państwa do przystosowania swojego obiektu i dodania go do bazy YourWay!

Lublin1

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kompendium: Przestrzeń i jej obrazy Dźwięk, tyflografika i magnigrafika. Kompendium 

UE (8)