Galeria Kolejnictwa w Baszni Dolnej

Plan w postaci tablicy z tworzywa PMMA został umieszczony na ergonomicznie pochylonym stojaku ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo na kolor czarny. Plan utrzymany jest w kolorystyce brąz, czerń i biel.

Dolną część tablicy z planem zajmuje krótki opis w czarnym druku i w brajlu dawnej stacji Basznia. Nad opisem znajdują się wypukłe obiekty topografii galerii, a powyżej legenda w czarnym druku i w brajlu.

Przed planem znajduje się kontrastowe, żółte pole uwagi. Plan został opatrzony znacznikami YourWay Beacon i NFC.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
Stacja Basznia - YourWay (szansadlaniewidomych.org)

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Z Polem Uwagi W Galerii Kolejnictwa W Baszni Dolnej