Dyrekcja Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem

Wszystkie plany są wykonane z wytrzymałego tworzywa PMMA. Utrzymane są w biało czarnej kolorystyce na zielono-oliwkowym tle. Zostały opatrzone legendami w czarnym druku i w brajlu, a także wspomnianymi już znacznikami YourWay. Warto dodać, że znajdujące się na planach znaczniki NFC są kompatybilne z aplikacją YourWay. Odczytuje się je zbliżeniowo, przykładając telefon do znacznika.

Tablica z planem parteru budynku dyrekcji parku została umieszczona na ergonomicznie pochylonym, dwunożnym stojaku ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Pozostałe plany zostaną umieszczone na stojakach wykonanych przez zamawiającego.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1063

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Partery Budynku Dyrekcji Wigierskiego Parku Narodowego Dotykowy Plan Informacyjny Partery Budynku Dyrekcji Wigierskiego Parku Narodowego