Dworzec PKP w Inowrocławiu

Realizacja na dworcu PKP w Inowrocławiu obejmuje stalowy, dotykowy plan informacyjny budynku dworcowego i brajlowskie tabliczki z piktogramami do oznakowania wind. Plan informacyjny ma postać ergonomicznie pochylonej, stalowej tablicy umieszczonej na stalowym stojaku.  Plan dworca usytuowany jest w prawej i centralnej części tablicy, zaś legenda w jej lewej części. Legenda została opatrzona czarnodrukowymi i brajlowskimi opisami. Realizacja obejmuje ponadto biało-niebieskie, brajlowskie tabliczki z tworzywa, z piktogramami, do oznakowania wind.

Plan znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/169

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
Aplikacja YourWay to nie tylko nawigacja po obiektach, to także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do osób niepełnosprawnych, wystarczy wpisać miasto, do którego chce się wybrać, a Your Way wyświetli obiekty, które są przystosowane i na jakie przystosowania możemy liczyć np. Nowy teatr w Warszawie, posiada mapy tyflograficzne i podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą dodawać użytkownicy systemu ale także ich właściciele, to od Państwa zależy, czy Państwa obiekt będzie dostępny i czy będzie w bazie YourWay! Zachęcamy Państwa do przystosowania swojego obiektu i dodania go do bazy YourWay!

Inowrocław1

Inowrocław2

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kompendium: Przestrzeń i jej obrazy Dźwięk, tyflografika i magnigrafika. Kompendium

UE (8)