Centrum Usług Społecznościowych w Przystajni

W Centrum Usług Społecznościowych w Przystajni zrealizowano dotykowy plan informacyjny ze znacznikami YourWay Beacon i NFC, a także tabliczki informacyjne w czarnym druku i w brajlu. Tablica z planem została wykonana z tworzywa PMMA w biało-czarnej kolorystyce z drobnymi elementami w kolorach niebieskim i czerwonym. Plan jest umieszczony w pionie, na ścianie, na dystansach. Zawiera dotykową topografię obiektu, legendę w czarnym druku i w brajlu, a także wspomniane już znaczniki.

Tabliczki informacyjne utrzymane są w tej samej, czarno-białej kolorystyce. Wykonane są  z tworzywa PMMA i zawierają napisy w czarnym druku i w brajlu, część z nich wzbogacają piktogramy. Druk i piktogramy są białe, zaś tło czarne.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay!

Dotykowy Plan Informacyjny Ze Znacznikami YWB I NFCTabliczki Informacyjne W Czarnym Druku I W Brajlu